JML-diving

Menu
MENU

Aktualności

Udział w konferencji SOVAK 2013

28.11.2013

W dniach 5-6 listopada 2013 firma JML-INDUSTRY wraz z partnerem – firmą SISLtech – uczestniczyła jako jeden z partnerów w konferencji SOVAK 2013 „Provoz vodovodů a kanalizací”, zorganizowanej w miejscowości Olomouc.

SOVAK CR to czeskie stowarzyszenie firm i organizacji działających w branży wodnej, zajmujących się zarówno dostawą wody, jej uzdatnianiem, jak i odbiorem ścieków, kanalizacją i oczyszczaniem ścieków. Poza licznymi prelekcjami na temat aktualnych problemów, z jakimi boryka się czeska branża wodno-kanalizacyjna oraz informacji o planowanych zmianach w czeskim prawodawstwie w tym zakresie, uczestnicy konferencji mogli zapoznać się z ofertą firm dostarczających urządzenia i technologie dla branży.

Podczas dwudniowych spotkań przedstawiciele firm SISLtech oraz JML-INDUSTRY zaprezenowali czeskim klientom Platformę ALT czyli inteligentny system do zarządzania procesami oczyszczania ścieków i optymalizacji energetycznej. Uczestnicy konferencji mieli okazję wysłuchać prelekcji na temat sposobów uzyskiwania oszczędności na oczyszczalni ścieków dzięki zastosowaniu Platformy ATL.

Serdecznie dziękujemy organizatorom konferencji oraz wszystkim uczestnikom, którzy brali udział w prelekcji oraz odwiedzili nasze stoisko.