JML-diving

Menu
MENU

Aktualności

JML Industry i SISLtech na „II Konferencji Przedsiębiorstw Wodociągowo-Komunalnych Miast i Wsi” w Bukowym Dworku w Łagowie.

4.07.2016

W dniach 21-23 czerwca 2016 odbyła się konferencja dedykowana branży wodno-ściekowej, w której jednym ze współorganizatorów były firmy JML Industry oraz nasz kataloński partner – firma SISLtech.
Dwa dni obrad obfitowały w wykłady dotyczące technologii bezwykopowych, renowacji przewodów, monitoringu sieci, innowacji w branży. Poruszane także były tak aktualne kwestie rozliczania wód opadowych, jakości wody wodociągowej oraz planów bezpieczeństwa wodnego. Wśród prelegentów pojawili się przedstawiciele świata nauki, instytutów, władze spółek wodno-kanalizacyjnych oraz praktycy, zajmujący się na co dzień problematyką wodno-ściekową.
W panelu dedykowanemu części związanej z oczyszczaniem ścieków przedstawiciel firmy JML Industry – Pani Joanna Nalewajko zaprezentowała problematykę optymalizacji pracy oczyszczalni ścieków.
Poza częścią formalną w trakcie konferencji nie brakowało części sprzyjającej integracji uczestników w strefie kibica (kibicując reprezentacji Polski na Euro 2016), podczas spartakiady wodociągowca, wieczornych kolacji przy grillu oraz wycieczki po pięknych okolicach Łagowa.

Z naszej strony pragniemy serdecznie podziękować wszystkim za udział w konferencji – zarówno prelegentom, jak i słuchaczom. Zdjęcia dzięki uprzejmości portalu inzynieria.com