JML-diving

Kariera – KAM

Praca w grupie JML to szansa na zdobycie doświadczenia, rozwój wiedzy, poznanie wybranych branż przemysłu, nawiązanie ciekawych kontaktów biznesowych, możliwość wyjazdów oraz kontakt z międzynarodowym środowiskiem.

W chwili obecnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Key Account Manager

Jeśli:

  • jesteś osobą, która posiada doświadczenie w sprzedaży zaawansowanych rozwiązań B2B,
  • interesujesz się innowacjami i nie boisz się oferować rozwiązań wyprzedzających oferty dostępne na rynku,
  • chcesz być liderem rynku i wyznaczać na nim trendy, za którymi podąża konkurencja

to ta praca jest stworzona dla Ciebie!

Główne zadania:

  • Odpowiedzialność za utrzymanie relacji z aktualnymi klientami oraz pozyskiwanie nowych, zachowując przy tym najwyższe standardy pracy.
  • Nawiązywanie relacji biznesowych i dbanie o długofalowych klientów (B2B).
  • Przygotowywanie ofert handlowych.
  • Analiza danych rynkowych dotyczących segmentu klientów i podejmowanie działań zmierzających do efektywnej sprzedaży.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub techniczne;
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży w branży B2B w zakresie rozwiązań technicznych;
  • Doświadczenie w oferowaniu innowacyjnych rozwiązań będzie dodatkowym atutem;
  • Umiejętność argumentacji w zakresie ekonomicznych walorów oferty w odniesieniu do biznesu potencjalnego klienta – znajomość biznes planów, całkowitego kosztu posiadania, itd.
  • Wysokie zdolności komunikacyjne oraz negocjacyjne;
  • Otwartość na wyzwania, proaktywność w poszukiwaniu rozwiązań oraz chęć rozwoju;
  • Samodzielność, zorientowanie na cel; umiejętność zarządzania czasem pracy, inicjatywa
  • Dojrzałość biznesowa;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie;
  • Dobre umiejętności interpersonalne – pracy w zespole, budowania relacji z partnerami firmy.

Oferowane warunki:

  • Miejsce pracy: Katowice,
  • Stałe zatrudnienie – umowa na czas nieokreślony,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie – pensja podstawowa 6000,00 zł brutto + system premii,
  • Zdobywanie wiedzy i doświadczenia w wybranych branżach,
  • Szkolenia u naszych krajowych i zagranicznych partnerów,
  • Udział w projektach międzynarodowych,
  • Możliwość realizacji własnych ambicji przez realizację innowacyjnych projektów,
  • Elastyczne godziny pracy.

Data ważności ogłoszenia: 30 marca 2018

Osoby zainteresowane prosimy o składanie CV ze zdjęciem, listu motywacyjnego na adres:

E-mail: sekretariat@jml-group.eu

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz.883 z późniejszymi zmianami)”.

W temacie wiadomości e-mail prosimy podać: Nazwę stanowiska

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.