JML-diving

Kariera – Architekt

Praca w grupie JML to szansa na zdobycie doświadczenia, rozwój wiedzy, poznanie wybranych branż przemysłu, nawiązanie ciekawych kontaktów biznesowych oraz możliwość wyjazdów.

W chwili obecnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Samodzielny Architekt – Projektant

Główne zadania:

  • Prowadzenie procedury pozyskania pozwolenia na budowę obiektów usługowych i przemysłowych zlokalizowanych w Polsce.
  • Przygotowanie projektów budowlanych i wykonawczych w branży zgodnej z posiadanymi uprawnieniami dla obiektów zlokalizowanych w Polsce oraz koncepcji i projektów częściowych zlokalizowanych zagranicą.
  • Koordynacja podwykonawców projektów branżowych
  • Współpraca z zagranicznym projektantami przy realizacji projektów zlokalizowanych poza Polską
  • Kontakt z polskimi i zagranicznymi kontrahentami firmy.
  • Udział w spotkaniach z Inwestorami oraz w naradach technicznych.
  • Przeprowadzanie wizji na obiektach budowlanych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Samodzielność
  • Bardzo dobra znajomość programów wykorzystywanych do projektowania
  • Uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności architektonicznej bez ograniczeń
  • Bardzo dobra znajomość przepisów dot. prawa budowlanego, administracyjnego, planowania przestrzennego oraz warunków technicznych i norm.
  • Prawo jazdy kat B
  • Dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
  • Dobra organizacja własnej pracy, samodzielność
  • Inicjatywa, konsekwencja i skuteczność działania
  • Optymizm, komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Dobre umiejętności interpersonalne – pracy w zespole, budowania relacji z partnerami firmy

Oferowane warunki:

  • Miejsce pracy: Katowice
  • Stałe zatrudnienie – umowa na czas nieokreślony po pozytywnych wynikach okresu próbnego,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + system premii,
  • Zdobywanie wiedzy i doświadczenia w wybranych branżach
  • Udział w projektach międzynarodowych
  • Możliwość realizacji własnych ambicji przez wykonywanie innowacyjnych projektów
  • Elastyczne godziny pracy

Data ważności ogłoszenia: 30 marca 2018

Osoby zainteresowane prosimy o składanie CV ze zdjęciem, listu motywacyjnego na adres:

E-mail: sekretariat@jml-group.eu

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz.883 z późniejszymi zmianami)”.

W temacie wiadomości e-mail prosimy podać: Nazwę stanowiska

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.