JML-diving

Menu
MENU

Aktualności

JML Industry na III Konferencji Przedsiębiorstw Wodociągowo-Komunalnych Miast i Wsi

7.07.2017

W dniach 20 – 22 czerwca 2017 miała miejsce III Konferencja Przedsiębiorstw Wodociągowo-Komunalnych Miast i Wsi. Zorganizowana tym razem była w Zbąszyniu, urokliwej turystycznej miejscowości w woj. Wielkopolskim nad jeziorem Błędno i nad rzeką Obrą. Po raz kolejny firma JML INDUSTRY była jednym ze sponsorów tego wydarzenia.

Program konferencji był bogaty w wykłady i prezentacje osób bezpośrednio zajmujących się tematyką gospodarki wodno-ściekowej : przedstawicieli nauki, zarządu i kierownictwa spółek wodno-kanalizacyjnych oraz firm współpracujących.

Jedną z prelekcji wygłosiła przedstawiciel firmy JML Industry – Pani Joanna Nalewajko. Opowiadała ona o problemach związanych ze sterowaniem procesem na oczyszczalni ścieków w zależności od związków biogennych.

 

Po obradach i części oficjalnej zostały zorganizowane zawody wodociągowca, które przybrały formę dobrej zabawy i były elementem integracji całej grupy.

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konferencji i zapraszamy na kolejną edycję, która odbędzie się w przyszłym roku.

Konferencja Przedsiębiorstw Wodociągowo-Komunalnych Miast i Wsi

Picture 1 of 4

autorem zdjęć jest Pan Paweł Kośmider